Lepiej z PITem czy bez PITu gdy potrzebujesz gotówkowego kredytu

Kredyt-z-Pitem-czy-bez-Pitu_-1100x550-1-freshblue
TAGER Eksperci Finansowi

Kredyt gotówkowy a PIT – o co chodzi?

Obecnie można natknąć się na zmasowany atak ofert typu „kredyt na PIT”.  Trzeba wyjaśnić w tym miejscu, że nie chodzi o kredyt na zapłatę podatku dochodowego. Chodzi o kredyt gotówkowy, który można uzyskać przedkładając podatkowe zeznanie roczne. Jeśli potrzebujesz akurat szybkiego finansowania  i jest nim właśnie kredyt gotówkowy, to procedura jest następująca: składasz w urzędzie skarbowym PIT, bierzesz rozliczenie w dłoń i wyruszasz na łowy kredytowe.

Czy jest to korzystniejsza oferta niż standardowa? Tak, jeśli:

  • cenisz sobie swój czas – cała procedura jest szybka;
  • irytuje Cię weryfikowanie wyciągów z rachunku przez bank lub są dla Ciebie tak intymne, że nie chcesz ich przedstawiać;
  • nie lubisz zagmatwanych formalności np. załatwiać dokumentów poświadczających naliczenie składek zusowskich;
  • nie chcesz prosić pracodawcy / księgowej o wydanie zaświadczeń o zarobkach

Oferta jest identyczna jak w przypadku szczegółowej procedury.

Kto może z tego skorzystać?

Osoby z PITami: 11, 11A, 36, 37, 40, 40A. Czyli min.:

  • Osoby pracujące na umowę o pracę,
  • Emeryci,
  • Renciści,

To są ogólne warunki. Oczywiście każdy bank ma swoje wyjątki od reguły. Dlatego warto rozważyć opcję załatwienia kredytu gotówkowego na PIT u pośrednika kredytowego. Sprawdzi on, który bank ma ofertę odpowiednią do Twojej sytuacji. A Ty nie będziesz biegał odsyłany z banku do banku tylko wypijesz w tym czasie kawkę.

Czego się wystrzegać?

Jeśli boisz się, że wraz z kredytem, zostaniesz „uszczęśliwiony” dodatkowym produktem typu: konto z wysoką opłata, karta kredytowa, ubezpieczenie na życie w kosmicznej kwocie np. 1/3 kwoty kredytu, przyjdź do TAGERa. Za naszym pośrednictwem złożymy wniosek o kredyt gotówkowy. A w ofercie otrzymasz tylko to co chcesz, bez żadnych niespodzianek i bez pitu, pitu

Szukasz kredytu/pożyczki? Porozmawiaj z nami, pomożemy zorganizować go!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.