dla-Ciebie-i-rodziny-1100x-550-freshblue

Kredyty / pożyczki hipoteczne i gotówkowe

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego (mieszkaniowego) na:

  • zakup nieruchomosci (domu, mieszkania, działaki),
  • sfinansowania remontu,
  • budowę domu

Organizujemy również refinansowanie czyli przeniesienie kredytu na nowych  lepszych warunkach do innego banku. Jest to dobraopcja jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego banku, chcesz obnizyć ratę lub pozbyć sie niektórych ubezpieczeń czy kart.

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na cel dowolny, pomagamy w wyborze pożyczki gotówkowej (popularnie zwanej gotówką) – niezabezpieczonej lub pożyczki hipotecznej, której zabezpieczenie stanowi hipoteka.

Gdy kilka pożyczek chcesz połączyć w jedną- wspieramy w poszukiwaniu oferty pożyczki konsolidacyjnej.

Dobry doradca dobierze oferty. A świetny tak wszystko wytłumaczy, że Klient sam będzie w stanie wybrać ofertę.

Nasze usługi są bezpłatne:

Nie musisz mieć już wypatrzonej nieruchomości. Możesz przyjść i zorientować się w jakich granicach cenowych szukać, jakiej wielkości kredytu udzieli Ci bank.

Przedstawiamy dostępne oferty bankowe, które spełniają Twoje wymagania. Tłumaczymy różnicę między nimi oraz wpływ poszczególnych parametrów na ratę, koszty kredytu / pożyczki.

Podpowiadamy jak wypełnić formularze, skąd zdobyć potrzebne dokumenty, współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, biurami nieruchomości. Na życzenie Klienta pośredniczymy w kontaktach z nimi.

Zanosimy dokumenty do banku, kontrolujemy na jakim etapie jest wniosek, przyspieszamy decyzję kredytową. na bieżąco rozwiązujemy pojawiające się problemy. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, który cały czas wie co się dzieje w jego sprawie.

Chronimy przed zbędnymi produktami bankowymi, negocjujemy warunki z bankami, na życzenie Klienta wyszukujemy najtańszego notariusza.

Po wygenerowaniu umowy kredytowej, sprawdzamy czy jest zgodna z oczekiwaniami Klienta, tłumaczymy zapisy.

Idziemy z Klientem na podpisanie umowy kredytowej by czuł się bezpiecznie. By upewnić się, że Klient nie zostanie obciążony dodatkowymi produktami i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Po uruchomieniu kredytu i wpisie banku do księgi wieczystej – przypominamy o zdjęciu ubezpieczenia pomostowego by zmniejszyć ratę.

Na wyraźne życzenie Klienta polecamy solidne biuro ubezpieczeń, notariusza, rzeczoznawców majątkowych, z którymi współpracujemy już wiele lat, co zaoszczędza czasu w poszukiwaniu ofert i wyboru na chybił-trafił.

potrzebujesz pomocy przy kredycie / pożyczce?

Umów się na spotkanie lub porozmawiaj przez telefon. Możesz również wysłać maila.

Szczerze polecam Panią Anie. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Gdybym miał wybierać jeszcze raz, wybrał bym to samo biuro.

Dawid Łuksza
Google, 2021

Umów się na rozmowę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.